grįžtamasis ryšys

Sveiki .Esu Vilma Bartkevičienė iš Lietuvos, man 43 metai. Gyvenu Airijoje jau 8 metai. Dirbu valytoja, tai nėra sudėtinga, bet pakankamai sunku, tiek dėl pastovaus lankstymosi, tiek dėl didelių konteinerių su šiukšlėmis tampymo. Jau porą metų kenčiu nugaros ,kojų, rankų skausmus. Kalnai antibiotikų, nuskausminančių… dabar tai visai neveiksminga. Draugė praktiškai per prievartą nutempė pas manualinės terapijos profesorių V.Tolkačiovą. Maniau,kad viskas beviltiška, tačiau klydau. Jau po pirmo manualinės terapijos seanso skausmas ženkliai sumažėjo. Nemaniau, kad taip gali būti . kas kartą apsilankiusi pas šį auksarankį palieku dalį skausmo. Drąsiai galiu rekomenduoti šį nuostabų žmogų, gydytoją kuris be jokių cheminių preparatų daro stebuklus.

Pagarbiai, Vilma

Sveiki.Mano vardas Laima.Man 52metai.Pries metus laiko ,atlikus kompjuterine tomografija man diagnozavo stuburo isvarza,skyre umiu peroidu priesuzdegimini gydyma diklofenakaisir rekomendavo operacija,kuri gal ir pades bet garantiju negalejo duoti kad viskas bus gerai .Metus laiko as vartojau ivairiausius priesuzdegiminius vaistus, tepalus,bet mano savijauta niekada nesikeite ,skausmas daresi jau nebepakeliamas.As negalejau net vaikscioti,lipti laiptais,lankstytis,pasidariau labai irzli,,depresuota,po darbo dienos as tik norejau kristi i lova ir nesikelti.Ir visai atsitiktinai as suzinojau apie gydytoja Vladimira.pas ji lankausi jau antras menuo.Ir galiu drasiai pasakyti kad sitas gydytojas su manim padare stebukla,jau po pirmo apsilankymo man dingo tas piktas skausmas as pradejau matyti aiskiai dienos sviesa,,asvel pilna energijos,d.ingo net galvos ir skausmas tarp menciu.su kiekvienu apsilankymo as jauciusi vis geriau ir geriau.Aslabai de.kinga gyd Vladimirui .Jo rakos tikrai daro stebukus.Patikekt manim.Aciu jums Vladimirai ir sekmes jums|

Laima

Laba diena! Mano vardas Svetlana. Man 51 metai. Prasidejo problemos su nugara. Jeskuojau rimto daktaro. Pasiseke, radau Vladimira. Daktaras iskart patiko. Iskart suprato kame problema. Po pirmo seanso pajutau palengvejima. Po antro skausmai praejo. Padariau 7 seansus ir tesiu tuoliau. Daktaru pasitikiu. Jis tikras profesionalas. Malonus pasnekovas. Aciu Jums daktare! Rekomenduoju visiems, kas jesko rimto daktaro.

Svetlana Borisova